Inetligentne domy Wrocław


Inetligentne domy Wrocław

Dzięki nowoczesnej technologii można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową czy również innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który przesuwa się całym domem, prawdopodobnie być jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak bardzo różni się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a potem szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest ważnym błędem!

Jak wyraża się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest pożądane dla środowiska prostego nie właśnie ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, lecz jednocześnie ze względu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a i z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, widocznych na targu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki domowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na przestrzeń, nawet kiedy jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest użycie możliwości tej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W współczesny technologia w jakiejś chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że budynek jest pewny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwykle na tym, że takie procesy mogą być bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można też ograniczniki mocy i inne udogodnienia i akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, bronienie się rzeczywistością. Gdy nie ma nas w bloku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktokolwiek jest w pomieszczeniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma pomysłu na to, jak szczęśliwy jest polski pies (w obu faktach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), więc warto pamiętać kilku rzeczach, które wykonają nasz nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej pozytywnym dla psa. Dlatego te warto poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich przedmiotów w obszaru domu i proste zdefiniowanie znaczeń dla nich określonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i osiągnąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie potem chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i inteligentny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i doskonalić system zgodnie ze Bogata wykonać swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz nad wieloma różnymi urządzeniami, jakie będzie mocna szybko dać do budowy, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie bądź w skutku zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela taż jest tyle ciekawa, że potrafi skutkować niezależnie z tego albo stanowimy w swym domu wspomniany system SmartHome czy również nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do stworzenia takich systemów inteligentnego domu, które zapewniają szybki montaż, i przy tym są tanią i łatwa metodą badania tego, co aktualnie dzieje się w lokalu. Dzięki temu wiele urządzeń również będzie mogło stanowić pytany zdalnie bądź rządzony przez AI. Technologia smart home nie musi obniżać się ale wyłącznie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może dojść olbrzymią popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, że w ciągu 10 lat powstaną się one standardem, na odpowiedniej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to niewątpliwie kuszące perspektywy, należy brać się z konkretnymi problemami, które potrafią wyniknąć „po drodze”. System odpowiedzialny za nie koncentruje się z sieci czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu również z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w bloku mają możliwość również podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w naszym domu chociażby w okresie swej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a ponadto zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak i ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w wieżowcu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która świadczy na zaleta takich rozwiązań, istnieje i to, że systemy inteligentnych domów pozwalają na dokonanie dużych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu i zapisują się w myśli budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wyposażenie domu w tak zaawansowaną technologię to zawiły temat, jednak to właśnie złudzenie a wszystka przestrzeń że występować się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo prostym kosztem możemy radować się komfortem jaki daje nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przejściu go w sposób „D2000i” Stoimy się posiadaczami w szerocy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje również sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce to podłączenia dodatkowych elementów i co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w szkoła ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki kierunek rozwoju obierze w perspektywie technologia smart home, już dzisiaj posiada ona kuszącą ofertę dla pań wymagających nie tylko poprawić swój komfort życia, ale też lepiej zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temu sporo spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne prawda są energooszczędne, tak właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również fizycznym), które reaguje na obecność lub luka w miejscach i stopień natężenia naturalnego światła To też sterowanie ogrzewaniem w jakimkolwiek z mieszkań w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a jeszcze sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak wtedy wcześniej zostało wspomniane, urządzenia budują się ze sobą drogą bezprzewodową, ponieważ nie wymagają okablowania, i co wewnątrz tym chodzi, ich budowa nie jest otwarta dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób jedną spośród najważniejszych zalecie, które daje instalacja w pałacu tego typu planu będzie ostatnie, że przy zachowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w lokalu. Inteligentne być mogą się te niezwykle charakterystyczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a oraz inne, mniej popularne elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod własne sprawy. Przecież ten jeden czujnik (też po wykonaniu odpowiednich ustawień), zapewne nie tylko włączyć światło, ale także uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie otrzymującej się w pobliżu wejścia celi i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą połowę tego poradnika , dotyczącą mienia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z poradami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie oddawajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej pokazują się lampy wokół własnego domu, tym pozostaje się bardziej pewny na leczenie złodziei, czy wandali. Niestety, wiedza tym, że inteligentne oświetlenie może być ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż jeszcze nie przebiła się do normalnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O też przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na ostatnie, które stawiane są przez wielkie firmy na placu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu oraz na podzielenie inwestycji na okresy. Poznaniem tym decyduje się takie zintegrowanie instalacji domowych, by można było poruszać nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota albo same komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do ostatniej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stało się mienie i wzmacnianie systemu, zaś toż spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Stąd również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy zajmować się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który sławi się samochodem, domem, kasą, jest piękny, dobrze zbudowany, jest usunięcia z odległych krajów stanowi kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie natomiast we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywiście jest jedna- zdradzil zone, krok w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze bliskim domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci zaś nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny lokal w oparciu o dania naszej spółki Ampio

Chciałbym zbudować w nim kilka # inteligentnydom Co prawda w grupy stanowi on teraz wykończony, zatem nie jestem nadziei jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale uważam że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwoli na prowadzenie ponad 100 różnych artykułów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale również możemy sprawdzić, czy puściło ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i więcej automatycznie się otworzyła. Jak wysoce realna jest integracja oświetlenia rodu z nowymi instalacjami; w pracy świadczy to, że np. uruchomienie danej sprawy może stosować się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze więcej osób decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i gwarantują wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i oddać swój wolny czas, aby móc temuż zrobić taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by przystosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem dokonuje się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z wybranego rozwiązania może skończyć samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63 inteligentny-dom-wroclaw.pl

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, instalacje elektryczne

Komentarze: 100


noavatar.png
Gebhard 2018-09-10

Kasiu, ile gram oleju kokosowego? na szklankę to mi tak ciężko dodać

noavatar.png
Edytka 2018-09-10

Syropem klonowym lub każdym innym słodem w postaci syropu

noavatar.png
Amadeusz 2018-09-10

muszę ją mieć

noavatar.png
Melania 2018-09-10

To sum it up:

noavatar.png
Adolfa 2018-09-10

A kiedy bazylię wykorzystać? 😉

noavatar.png
Hilary 2018-09-11

Odpowiednia dieta potrafi zdziałać cuda. Oprócz tego ja zażywam kapsułki z pierzgą pszczelą oraz witaminę c. Daje to znakomite efekty i prawie nigdy nie choruję

noavatar.png
Konstancjusz 2018-09-11

możemy dodać przyprawy, tylko zależy które np. tymianek, majeranek, pieprz cayenne, kurkumę

noavatar.png
Barbara 2018-09-11

Kasiu ile jajek dziennie mozna zjesc?Pozdrawiam

noavatar.png
teodora 2018-09-11

Pani ! przepisy sa pyszne, mam pytanie o bialko roslinne jakie uzywa do niektorych wypiekow, jestem diabetykiem typu 1 i czym moge zastapic bialko roslinne o smaku waniliowym lub czekKasiudowym do wypiekow. z powazaniem

noavatar.png
Ostrowod 2018-09-11

Anusia ślicznotko! mi co robisz, że jesteś taka piękna? 💕

noavatar.png
Nemezjusz 2018-09-11

Kasiu czy ksylitol nie niszczy naturalnej flory bakteryjnej? drażni on jelit? mam wątpliwości.

noavatar.png
Gaudenty 2018-09-11

Hej ostatnio pojawiają się opinie, że picie czystej wody tak naprawdę nie powoduje nawadniKasia organizmu, gdyż woda po prostu przez nas „przelatuje” i organizm nie ma czasu na jej wchłKasianie. Często nawet obserwuję to na sobie, gdy w pracy wypijam jedną szklankę wody i zaraz idę do toalety, biorę kolejną szklankę i tak w kółko… wystarczy dodać coś do wody, liście mięty, cytrynę, aby oszukać organizm, który zatrzyma ją na dłużej w celu ‚strawienia’ dodatków w niej i przez to ma czas na wchłonięcie samej wody. Czy spotkałaś się z tą teorią?Jakie jest zdanie na ten temat?

noavatar.png
Jowita 2018-09-11

Dzisiaj będę próbować po raz pierwszy! nie zrobiłam, jeszcze nie zjadłam a już się nie mogę doczekać treningu, sama nazwa mocno działa haha

noavatar.png
Damian 2018-09-11

Dobre są też szparagi pieczone w plastrach cukinii (cieniutkie plastry skropione sokiem cytryny).Chyba warto dodać, że do pieczenia lepsze są zielone szparagi.

noavatar.png
Jonatan 2018-09-11

Kasiu podoba mi się blog 😉 na niego całkiem przypadkiem, a teraz często tu zaglądam, czerpię inspiracje kulinarne i energię 😉Wszystkim, którzy tu zaglądają aby pisać obrażające komentarze/wyrzuty itp. życzę również więcej uśmiechu na twarzy, mniej zgryźliwości a życie będzie dużo fajniejsze….Wszystkiego dobrego 😉

noavatar.png
Naczęsław 2018-09-11

Czasem jedno zdanie, hasło może trzymać człowieka bardzo długo na powierzchni. Słowa takie właśnie są. Dzięki!

noavatar.png
Lubomirz 2018-09-11

Kasiu , trening na posladki z najnowszej plyty to moj ulubiony. Jak mam czas to dodaje jeszcze ten na ramiona , no i oczywiscie stretching i jest super. Dziekuje :). Wiecej takich treningow po 1 min! serdecznie.

noavatar.png
Dina 2018-09-11

Kiedyś pytałam o dietę wegetariańską, odpowiedź brzmiała, nie mam jej w planach, a tu proszę, a jednak. 🌺🌻🌹🤗‼️

noavatar.png
Hodysław 2018-09-11

Colostrum to preparat o niezwykle dobroczynnych właściwościach. Polecam zwłaszcza jako suplement wspomagający w przypadku problemów z odpornością. Aktywne immunoglobuliny naprawdę działają i wspomagają mechanizmy obronne organizmu. Także w przypadku np. problemów ze skórą atopową można osiągnąć zauważalną poprawę.

noavatar.png
Felicja 2018-09-11

Pyszne! mała zajadała aż miło było patrzeć! 👌

noavatar.png
Gustaw 2018-09-11

Pyszny pomysl!

noavatar.png
Dobosław 2018-09-11

Można kupić w internecie masła orzechowe,które zawierają w składzie wyłącznie orzechy laskowe lub np.nerkowce bez żadnych innych dodatków.Takie są najlepsze

noavatar.png
Magdalena 2018-09-11

zależy z jakiego warzywa, sok z buraków i marchwi lepiej wypić do 2 h, natomiast owoce np sok z pomarańczy najlepiej wypić po 1 minutach, gdyż jest to zbyt duża bomba energetyczna.pozdrawiam

noavatar.png
Eustacjusz 2018-09-11

Wow, super sprawa

noavatar.png
Erwina 2018-09-11

Tak jest ustalana na podstawie płci, wieku, wzrostu, masy ciała i aktywności fizycznej 😉

noavatar.png
Frumencjusz 2018-09-11

Pani chciałabym kupić mus kokosowy. Ale zastanawiam się jaką ma konsystencje? jest jak olej kokosowy?

noavatar.png
Bolesława 2018-09-11

Pani zapytać o produkty z serii poleca takie suplementy diety a dokładnie ‚koktajl formuła 1’? zaleciła je mojemu 1 miesięcznemu synkowi na poprawę odporności. Zupełnie nie wiem co o tym myśleć. Z góry dziękuję za odpowiedź i)

noavatar.png
Dymitr 2018-09-11

Kasiu czy ksylitol nie niszczy naturalnej flory bakteryjnej? drażni on jelit? mam wątpliwości.

noavatar.png
Niegosław 2018-09-11

Kasiu, czym zastąpić jajka w twoich wypiekach? mi nietolerancja ????

noavatar.png
zenon 2018-09-16

W mięso????Przecież obowiązuje post.

noavatar.png
Hermes 2018-09-16

Kasiu, czy dla kobiet karmiących piersią taki pudding będzie odpowiedni ? na marginesie, wiem, że każde dziecko inaczej reaguje, ale może poleciłabyś kilka przepisów dla mam karmiących bo juz nie mam pomysłów czym urozmaicać sobie dietę. Pozdrawiam ! ☺️

noavatar.png
Amon 2018-09-17

BadKasia na nietolerancję pokarmową można zrobić m.in zgłaszając się na tym blogu przez zakładkę „kontakt”.

noavatar.png
Oswalda 2018-09-17

Mnie również wydaje się znajomo 😉

noavatar.png
Druzjanna 2018-09-17

Dzisiaj spróbuje wszystko poza masłem ghee w domu jest także będę działać mój (1 ) też lubi placuszki:) chociaż częście robie w wersji warzywnj z cukinii czy marchewki:)

noavatar.png
Bohusz 2018-09-17

Ooo dziękuję za polecenie! 3

noavatar.png
Edytka 2018-09-17

myślę że 1/2 szklanki

noavatar.png
Hermina 2018-09-17

Kasiu, mam książę ( pierwsze wydanie) czy jak kupie tą to bedzie to samo ?Bo ja kocham wszytko co i nie wiem co mam robic ?! ????

noavatar.png
Nicefor 2018-09-17

Piję taki koktajl codziennie od ponad pół roku jest pyszny sama sobie go wymyśliłam, a tutaj takie zaskoczenie, że to co robię już tyle czasu pojawiło się na stronie dodaję do niego cynamon oraz płatki owsiane

noavatar.png
Orestes 2018-09-17

Uwielbiam te ważne, wydawałoby się, że skomplikowane informacje podane w pigułce – zwięźle i klarownie. Tak trzymaj,

noavatar.png
Smyslawa 2018-09-17

Witaj 😉 tu pozmieniałaś 😉 jesienne są naprawde świetne, ale ja jesieni i tak nie lubię za tą okropną pogode;/ jakiś kolorowy przepis?

noavatar.png
Bogumił 2018-09-17

Super..PYCHA!!

noavatar.png
Domicela 2018-09-17

Jesli wyjdzie 1 to jedna ma az okolo 1 ..

noavatar.png
Fryderyk 2018-09-17

Kasia pisała już, że nie przelicza kalorii. Zdrowe jedzenie nie zaszkodzi, np. orzechy. Też są kaloryczne i jak zjesz dwie garści na dzień, to wpływ na zdrowie będzie świetny mimo kalorii. No chyba, że zjesz 1 kulek mocy lub 1 orzechów 😛

noavatar.png
Leonard 2018-09-17

Tak, unikamy owoców.

noavatar.png
Drogomir 2018-09-18

Podczas karmienia piersią nie powinno się stosować żadnych diet.Pozdrawiam

noavatar.png
Lechosława 2018-09-18

Czy można zamienić mąkę ryżową na inną ?

noavatar.png
Edward 2018-09-18

Nie przepadam za takimi blogami, ale gratuluję, z ciekawością czytam zamieszczane artykuły.

noavatar.png
Romek 2018-09-18

Spróbuj na noc zjeść porcję węglowodanów np. ryż z rodzynkami. Zobacz co wydarzy się rano powinno to spowodować wzmożony apetyt:)

noavatar.png
Lucyna 2018-09-18

Ja też walczę z oponką na brzuchu, co robić jeść? nie jeść?

noavatar.png
Lidia 2018-09-18

Taki omlet to się rozumie! dodałam jeszcze łyżkę zmiksowanych płatków owsianych. Jest bardziej zwarty i łatwiej się nim manewruje na patelni gdy chce się go przewrocić 😉

noavatar.png
Blizbor 2018-09-18

Zapraszam do zakładki „śniadKasia”

noavatar.png
Delfin 2018-09-18

proponuję mąki bezglutenowe np. gryczana, ryżowa, kukurydziana, z amarantusaPozdrawiam

noavatar.png
Ernesta 2018-09-19

Też się przyłączam do prośby.

noavatar.png
Slawomir 2018-09-19

A miód czy syrop klonowy?

noavatar.png
Ostrogniew 2018-09-19

Kasiu,ile tyg po porodzie można zacząć jeździć na rowerku stacjonarnym? mniej więcej bo wiadomo,że jest to kwestia indywidualna:)

noavatar.png
Bodzęta 2018-09-19

Kasia, co z osobami, które książkę posiadają ale w wersji starszej ? kolejnej to bezsens dla kilku nowych przepisów.. aczkolwiek dobrze by było mieć możliwość dostęp do nich.. czy jest jakaś alternatywa ?Pozdrawiam!

noavatar.png
Irena 2018-09-19

Od dziecka sport jest zawsze ze mną. Trenowałam taniec i akrobatykę, obecnie biegam, pływam, jeżdżę na rowerze, ćwiczę, ale gdy pierwszy raz zrobiłam trening, przez 3 dni miałam „zakwasy” czasem i one są potrzebne, a mam je bardzo rzadko – trening naprawdę !!

noavatar.png
Pamelka 2018-09-19

WspKasiały, zdrowy i prosty przepis. Pozdrawiam

noavatar.png
Flawia 2018-09-19

Witam.Czy mogę zastąpić mleko ryżowe mlekiem kokosowym???

noavatar.png
Sewera 2018-09-19

Kokos można zapewne zastąpić mąką kasztanową lub gotowanymi (vacuum) i utartymi kasztanami.

noavatar.png
Gracjan 2018-09-19

Skąd w tyle jadu i zawiści? pierwsze jest mistrznia karate. Po drugie jest wiele kobiet ktore mają bogatych męzó ojców i nic nie robia bo są leniwe!!!A blog jest rewelacyjny !!!

noavatar.png
Przemyslawa 2018-09-20

Oj wlasnie zauwazylam ze napisalam kolezanka przez rz hee juz chyba musze isc spac. Trzymajcie sie dziewczyny

noavatar.png
Dalibor 2018-09-20

Kasiu, uwielbiam czytać!!! za rady. Wesołych, spokojnych i zdrowych

noavatar.png
Ramona 2018-09-20

Planuje pani może jakiś artykuł o aktywnosci w pierwszych dobach po porodzie? na co zwracac szczegolną uwagę? czego unikać? co warto cwiczyc, .? np mięśnie dna miednicy ale co jeszcze..? pozdrawiam:)

noavatar.png
Flawia 2018-09-20

Wszystko wg przepisu i…nic nie wyszło :(. Warzywa w piekarniku puściły soki i wyszła paćka. Nic nie związało. A takiego miałam na nie smaka ????

noavatar.png
Fabian 2018-09-20

Na pewno ta tarta pojawi się na moim wigilijnym stole. Dziękuję za przepis.

noavatar.png
Mirosława 2018-09-20

Witam, jakie mleko kokosowe użyła do tego przepisu?

noavatar.png
Nela 2018-09-20

Brawo pod wrazeniem tego co robisz,wulkan energii,pomyslow…..super!Jednoczesnie mam pytanie.Po tym jak zmienilam dietke na diete z treningami,wyczytalam,ze np po treningu mam wypic koktajl z bialkiem,pewnie padaly juz takie pytKasia ale ktore jest najlepsze?Jesli nie ty moze ktoras z dziewczyny ,ktora przeczyta moj wpis mi pomoze..:-)Dzieki

noavatar.png
Eryk 2018-09-20

pod podobnego jak batony fit bounty uwielbiam!!!

noavatar.png
wladyslawa 2018-09-20

Wczoraj udało mi się kupić w nasze polskie antonówki, więc dziś usmażę, ale nie mam mąki jaglanej, spróbuję zastąpić ją domowej roboty owsianą

noavatar.png
Alfreda 2018-09-20

Kasiu,a czy jeżeli zadeklarwalam się ze chce prowadzić diete sport a obecnie waże 1 kg a chcę schudnąć do 1 to będzie to uwzględnione w kaloryczności posiłków w ciagu dnia?Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

noavatar.png
Idalia 2018-09-21

Wiele cennych informacji zawiera ten artykuł, potrzebowałam takiej wiedzy, dziękuję!

noavatar.png
Liliana 2018-09-21

Dziękuję serdecznie

noavatar.png
Fidelis 2018-09-21

Jesli komuś kuleczki się nie kleją, radzę zwrócić uwagę na użyty miód, podrabiany lejący się nie nadaje, dodatkowo rozluźnia masę..

noavatar.png
wojtek 2018-09-21

Prosze o cierpliwość.

noavatar.png
Michal 2018-09-21

W takim kiedy mogę zdecydować się na owoce ??

noavatar.png
Gniewomir 2018-09-21

Bardzo smaczny koktajl😊bardzo lubię macę, pozdrawiam i dziekuję za przepis😊

noavatar.png
Jarema 2018-09-21

hmm jakich daktyli? w przepisie nie ma o nich wzmianki?

noavatar.png
Augustyna 2018-09-21

Pozytywna energia bije z tych zdjęć

noavatar.png
Rajnold 2018-09-22

Ancia kiedy będzie twój nowy projekt książka?;*

noavatar.png
Faust 2018-09-22

Alicjo, powinnaś wejść w –> i przejść przez procesPozdrawiam

noavatar.png
Maria 2018-09-22

A co sądzi o piciu soku każdego ranka?

noavatar.png
Tomasz 2018-09-22

Bardzo lubie cwiczyc różne warianty „deski” taki trening sprawia przyjemnosc .

noavatar.png
Paloma 2018-09-22

Uwielbiam mango w sałatkach .

noavatar.png
Ludomiła 2018-09-22

Kasiu, zastanawiam się nad dietą zgodną z grupą krwi co o tym sądzisz?

noavatar.png
Hortensja 2018-09-22

Mmmmm mnie dziś kotleciki pieczone z kaszą jaglaną i różnościami po trochu, zielonymi i czerwonymi

noavatar.png
Maksymin 2018-09-23

Proponuję szybkie konsultacje z innym pediatrą. Pozdrawiam

noavatar.png
Monia 2018-09-23

Pani nie wiem czy tylko u mnie,ale w pierwszym widoczne są tylko zdjęcia,bez opisów bez problemów i znalazłam dwa idealne dla mnie przepisy ?

noavatar.png
Otto 2018-09-23

Kasiu,Bardzo brakuje mi informacji głosowych jak wykonać poprawnie ćwiczenia rozciągające w aplikacji (tak jak jest to przy rozgrzewce i główniej części treningu) Może dodasz też swoje programy do aplikacji np. karate cardio military i trening dla par?

noavatar.png
Aleksander 2018-09-23

O matko! słownik morza a nie morza?

noavatar.png
Gliceria 2018-09-23

Kasia a to prawda ze soda tez dziala odkwaszajaco?czy mozna ja rozpuscic i wypic zamiast tego proszku zasadowego?

noavatar.png
Przemysl 2018-09-23

To jest ochydne są lepsze diety i skutecznie i nie kosztowne w kilka stawek .

noavatar.png
Maks 2018-09-23

Witaj.Od jakiegoś czasu śledzę bloga, ale dopiero teraz zdecydowałam się na wprowadzenie w swój jadłospis dań. Dzisiaj zrobiłam rKasiudki po raz pierwszy i wyszły znakomite :). Prosto i smacznie :).zamiast kurek dodałam pieczarki (bo nigdzie nie mogłam dostać kurek), ale farsz i tak wyszedł pysznie :).Smakowało całej mojej rodzinie w tym dwójce dzieci-1 i 1 lata :).Pozdrawiam i polecam wszystkim.

noavatar.png
Delfin 2018-09-23

z mikrofalówką jestem na

noavatar.png
Liliana 2018-09-24

nie, nie te kulki bez daktyli

noavatar.png
Jonatan 2018-09-24

Unikanie jedzenia przed i po treningu to ogromny błąd, który prędzej czy później się zemści. Będziesz tracić masę mięśniową, wskutek czego ciało stanie się obwisłe – dorobisz się sylwetki skinny fat. Zakładając, że następnego dnia spożyłabyś śniadanie o 6 rano, od ostatniego posiłku o godz. 1 jest aż 1 godzin przerwy. Skąd organizm ma mieć budulce do regeneracji i paliwo do działKasia? długo, jak długo nie przekraczasz swojego zapotrzebowKasia, godziny posiłków nie mają znaczenia. Można jeść po 1 a nawet po 1 , bo ciało nie ma licznika, który w określonym momencie przestawiałby je w tryb odkładKasia tkanki tłuszczowej. Sama mam od dłuższego czasu stałą wagę, mimo jedzenia wieczorami (często nawet późnym wieczorem) i tuż przed snem. Jeśli posiłek nie jest ciężkostrawny, to w spKasiu nie przeszkadza. I nie – owoce na noc też nie tuczą

noavatar.png
Laura 2018-09-24

Wypróbuję na pewno. Wyglądają bosko!

noavatar.png
Falibor 2018-09-24

W ciąży to nawet rutinoscorbin nie jest wskazany.

noavatar.png
Liberata 2018-09-24

Warzywa jesienne naprawdę świetneNiestety mnie już choroba chwyciła :((

noavatar.png
Kalinka 2018-09-24

Dziękuję za to, że zawsze w każdym poście dajesz z siebie 1 %. Nie mogę się doczekać następnego świątecznego przepisu. A czy w najbliższym czasie planujesz wydać kolejną książkę?